Esso Still

İtalyan mimari tasarım anlayışıyla, eviniz ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve hayallerinizde ki yaşam standardını sunabilecek mobilyalar üretmektedir. Ahşap yemek odaları , yatak odaları ve duvar üniteleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile rakiplerinden öne çıkan Esso mobilya, maliyet odaklı fiyatlarıyla da tüm müşterilerinin karlılığını arttırmaktadır.

Detaylardan yola çıkılarak özenle oluşturulan koleksiyonunda ,gelişmiş teknoloji ,titiz el işçiliği ve kaliteli hammadde armonisini kullanan Esso, ergonomik mobilyalar üretip, yarını bugünden sizlere sunmaktadır.

Mükemmeli üretme çabasında olan Esso Mobilya, ürünlerinin son kullanıcıya ulaşmasına kadar, tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Tüm paydaşlarına kalite ve güveni sunarak Türkiye’de ve dünyada saygın ve öncü marka olabilmek ve bunu sürdürülebilir hale getirmek

Misyonumuz

Önce müşteri memnuniyeti ilkesini esas edinen, yenilikçi bir kimlikle çağın standartlarına uygun, kaliteli ve konforlu ürünler üretip yaşam alanlarınıza değer katmak